Czytamy dzieciom!

Wprowadzono: 12 grudnia 2014

Nasze przedszkole dalej bierze udział w kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Ostatnio grupę Skrzatów odwiedził tata Zosi, Pan Mateusz. Innych chętnych rodziców do włączenia się w akcję prosimy o zgłaszania się u nauczycielek w grupie.20141128_090750 20141128_090734

Spotkanie dzieci z Mikołajem

Wprowadzono: 11 grudnia 2014

4 grudnia wszytkie dzieci z całego przedszkola wyjechały do Teatru Lalek w Wałbrzychu na spektakl pt. „Władcy skarpetek” do obejrzejnia, którego zaprosił ich sam świety Mikołaj. Natomiast 5 grudnia święty Mikołaj odwiedził dzieci w przedzkolu i obdarował ich zawawkami oraz słodką niespodzianką.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj dalej »

Andrzejki

Wprowadzono: 11 grudnia 2014

Zebrała się nasza gromada,
Gdy już wieczór zapada.
Chętna do zabawy w andrzejkową noc,
Bo dziś wróżb i magii moc.
Która pierwsza za mąż wyjdzie?
I do kogo szczęście przyjdzie?
Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie?
A kto swą miłość odnajdzie?
Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy,
Ale na wyniki jeszcze poczekamy.
Dziś tradycyjne Andrzejki to ciekawy pomysł na zabawy

Przegląd Piosenki Ekologicznej

Wprowadzono: 11 grudnia 2014

21 listopada Hania i Michał z naszego przedszkola, wzięli udział w Przeglądzie Piosenki Ekologicznej, który odbył się w Miejskim Ośrodku w Piławie Górnej. Dzieci wystąpiły z piosenką pt. „Z liściem na trzy czwarte”, zaprezentowały się pięknie.

Święto Zmarłych

Wprowadzono: 10 listopadaa 2014

Święto Zmarłych to dobra okazja do rozmów na temat przeszłości i historii. Przedszkolaki wybrały się na spacer na pobliski cmentarz. Dzieci wiedziały jak należy zachowywać się w tym szczególnym miejscu, alejkami cmentarza dotarliśmy do krzyża, przy którym dzieci pozostawiły zapalone znicze.
 

 

Halloween

Wprowadzono: 10 listopadaa 2014

31 października dzieci poznały zwyczaj obchodzenia Halloween, który widoczny jest głównie w kulturze amerykańskiej. Przygotowały wspólnie halloween’ową dynię, aby mogła zdobić kącik tematyczny.
 

 

Teatrzyk

Wprowadzono: 10 listopadaa 2014

Tym razem odwiedzili nas aktorzy z Wałbrzycha, którzy w bardzo wesoły sposób przedstawili dzieciom zasady dobrego wychowania.