Jesienny spacer „Pszczółek”

Wprowadzono: 17 listopada 2017

Pszczółki wybrały się na jesienny spacer podczas którego sprawdzały, ile rączek potrzebne jest do objcia pnia dębu.

Czytaj dalej »

Kodeks przedszkolaka

Wprowadzono: 17 listopada 2017

16 listopada maluchy stworzyły swój „Kodeks przedszkolaka”.Dzieci odbiciem własnej dłoni zobowiązały się go przestrzegać. 

Zajęcia umuzykalniające z Panią Basią

Wprowadzono: 14 listopada 2017

Święto Niepodleglości

Wprowadzono: 12 listopada 2017

W naszym przedszkolu  10 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu głównym tematem zajęć było Święto Niepodległości.Starszaki wykonały flagi Polski, odbyło się również uroczyste przejście pod pomnik i zapalenie znicza.W ten sposób uczymy dzieci bycia Polakami i kształtujemy w nich właściwe postawy już od najmłodszych lat. Czytaj dalej »

Czarodziej w przedszkolu

Wprowadzono: 10 listopada 2017

8 listopada mogliśmy gościć w naszym przedszkolu niezwykłego magika. Występ artysty dostarczył wszystkim sporo emocji i wiele uśmiechu. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie. Trzeba przyznać, że atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili.

PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ NA CMENTARZU

Wprowadzono: 4 listopada 2017

Początek listopada to czas dla nas bardzo szczególny. W zgiełku i wrzawie codziennych obowiązków, zabieganiu, wspominamy tych, których już z nami nie ma. Zostały po nich stare fotografie i mogiły. Porządkując groby, stawiając kwiaty i paląc znicze oddajemy im szacunek.Tradycją jest już wizyta przedszkolaków na pobliskim cmentarzu.  I w tym

„Mamo,Tato jestem przedszkolakiem” czyli pasowanie na przedszkolaka

Wprowadzono: 25 października 2017

Dni 24 i 25 października  pozostaną na długo w pamięci dzieci z grup „Słoneczka” i „Pszczółki” oraz ich rodziców.Właśnie w tych dniach odbyła się ważna uroczystość PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.Dzieci zaprezentowały część swoich umiejętności- dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.Były więc piosenki, wierszyki i tańce.Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego