Spotkanie z psem terapeutą!

Wprowadzono: 27 marca 2015

Grupa Skrzaty gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej na spotkaniu z psem terapeutą. Spotkanie z Niko było dla dzieci ogromną przygodą, pies wywarł na przedszkolakach bardzo pozytywne wrażenie, okazał się sympatycznym pieszczochem oraz wiernym towarzyszem człowieka. Pani Magda, właścicielka Niko, opowiadała dzieciom o swoim przyjacielu, o jego bardzo ważnej pracy oraz o tym jak powinniśmy zachowywać

Wielkanoc już blisko!

Wprowadzono: 27 marca 2015

Już niedługo Wielkanoc! W całym przedszkolu nie brakuje świątecznych, kolorowych dekoracji, ale również pachnącej rzeżuchy, którą dzieci siały podczas zajęć. Oprócz rzeżuchy wysiewały również żyto, które na pewno wykorzystają do świątecznych stroików.
W starszych grupach dzieci zadbały o świąteczne porządki.

Precz ZIMO! Witaj WIOSNO!

Wprowadzono: 20 marca 2015

20 marca wszystkie przedszkolaki żegnały Zimę i witały nową porę roku – WIOSNĘ! Podczas wspólnego poranka poetycko – muzycznego dzieci mogły zaprezentować swoje przygotowane wcześniej wierszyki oraz piosenki. A kiedy księżyc odsłonił słoneczko, barwny korowód z Wiosenką na czele, wyruszył ulicami miasta, śpiewając wesołe piosenki.

Teatrzyk

Wprowadzono: 19 marca 2015

Tym razem wystapili przed nami aktorzy prosto z Krakowa z widowiskiem pt. „Rzeżuchowy skarb”. Spektakl przybliżył dzieciom tradycje Wielkanocne.

Urodziny Patryczka!

Wprowadzono: 19 marca 2015

We wtorek najmłodsza grupa – Muchomorki, obchodziła urodziny swojego kolegi. Patryczek skończył już 4 latka! Życzymy duuuużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń!

Konkurs rozstrzygnięty!

Wprowadzono: 12 marca 2015

Serdeczne gratulacje dla Majeczki z grupy „Żabki” i Michałka z grupy „Skrzaty” za wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. „Zimowe przygody bajkowych bohaterów na obrazkach”, który został zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bielawie.

 

 

 

 

 

 

Urodziny Basi!

Wprowadzono: 27 lutego 2015

Dziś świętowaliśmy 4 urodziny naszej malutkiej Basi!
Sto lat Basieńko :)