XXI Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Śpiewające Brzdące”

Wprowadzono: 21 kwietnia 2016

14 kwietnia w SCK w Bielawie odbyło się przesłuchanie konkursowe „Śpiewające Brzdące”. Nasze przedszkole reprezentowało 4 dzieci: Basia Butor, Zosia Hanuszek, Hania Krzeczkowska oraz Michał Dzimira. Spośród wszystkich wykonawców jury wybrało tylko 11 wykonawców, w tym całą naszą 4! Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!
DSC_4853 Czytaj dalej »

Urodziny Mai

Wprowadzono: 21 kwietnia 2016

Teatrzyk

Wprowadzono: 6 kwietnia 2016

W zeszłym tygodniu odbył się teatrzyk pt. „Jak Dyzio zgubił zdrowie”.

Wesołego Alleluja!

Wprowadzono: 24 marca 2016

Zdrowych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny przy wspólnym stole. Smacznego święconego jajka oraz mokrego poniedziałku życzy: Społeczność Przedszkola Niepublicznego „Wesołe Krasnoludki” w Bielawie.

Już Wielkanoc

Wprowadzono: 24 marca 2016

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych dzieci z grupy „Żabki” i „Skrzaty” wystąpiły przed całym przedszkolem, prezentując przygotowane wcześniej wiersze, piosenki i tańce związane z tradycjami Wielkanocnym. Po występie wszystkie dzieci wyruszyły w poszukiwaniu prezentów od Zajączka, po czym zasiadły do wielkanocnego śniadania.

Wiosno, wiosno!

Wprowadzono: 24 marca 2016

Z okazji pierwszego dnia wiosny, dzieciaki z grup – „Słoneczka” i „Biedroneczki” przygotowały, krótkie przedstawienie, podczas którego z wielką radością powitały wiosnę i pożegnały zimę. Następnie całe przedszkole wyruszyło na wiosenny pochód z Marzanną.
Czytaj dalej »

Starszaki sieją rzeżuchę

Wprowadzono: 23 marca 2016

Dzieci uwielbiają kolorowe dekoracje, a święta Wielkanocne to doskonały czas na sianie rzeżuchy.