Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Wprowadzono: 24 maja 2017

24 maja Amelia Łękawska, Zosia Mrzygłód, Ala Kamieniecka, Zuzia Fabiańska i Judyta Kempczyńska reprezentowały nasze przedszkole w „Konkursie Piosenki Anglojęzycznej” organizowanym przez Przedszkole Językowe w Dzierżoniowie.W tym dniu dziewczynki  zamieniły się w uczennice i prezentowały co ciekawego można robić w szkole.Swoją interpretacją piosenki wywalczyły zasłużone I MIEJSCE . Serdecznie gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów!!!
Czytaj dalej »

Maluszki przygotowują niespodzianki dla rodziców

Wprowadzono: 24 maja 2017

Spartakiada

Wprowadzono: 21 maja 2017

19 maja na boisku SP nr 10 , odbyła się V Spartakiada Bielawskich Przedszkoli.Nasze przedszkole reprezentowała grupa „Biedronki”. W sportowych zmaganiach wzięły udział wszystkie przedszkola w Bielawie.Nie brakowało emocji, a uśmiechy nie znikały z buziaków ani na chwilę.
Czytaj dalej »

Teatrzyk

Wprowadzono: 18 maja 2017

18 maja nasze przedszkole odwiedzili aktorzy ze spektaklem pt „Magiczne słowa”. Dzieci poznały losy księcia, który musiał poznać kilka ważnych „magicznych” słów.

Dzisiaj break dance na powietrzu

Wprowadzono: 17 maja 2017

Maluszki sadzą kwiatki

Wprowadzono: 16 maja 2017

Wycieczka do ZOO

Wprowadzono: 11 maja 2017

8 i 10 maja z samego rana wybraliśmy się na wycieczki do wrocławskiego ZOO. Afrykarium, słonie, żyrafy, kangury, żubry czy niedźwiedzie to tylko niektóre ze zwierząt które widzieliśmy. Dzieci przeżyły niezwykłą lekcję pełną radości.