Uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka

Wprowadzono: 23 stycznia 2015

Kocham mocno Babcię, Dziadka,
to nie żarty moi mili.
Dzisiaj im życzenia składam
by sto latek jeszcze żyli.
Wszystkie przedszkolaki zaprosiły swoich dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Było tłoczno, ale wesoło i radośnie.
DSC_0389 DSC_0362

Prezenty dla Babci i Dziadka

Wprowadzono: 22 stycznia 2015

Z okazji zbliżającego się śwęta Babci oraz Dziadka nasze przedszkolaki przygotowywły specjalne prezenty. Dzieci włożyły dużo serca oraz pracy w kolorowe lampiony, którymi nastepnie obdarowały swoich dziadków.

Urodziny Michałka

Wprowadzono: 22 stycznia 2015

„Sto lat, sto lat, niech nam Michaś żyje dopóki komary morza nie wypiją. Komarze, komarze pij wodę powoli niech Michaś nażyje się dowoli:)”
W środę 21 stycznia dzieci obchodziły 5 urodziny swojego kolegi. Z tej okazji Michałek razem z mamą upiekli przepyszny tort, którym wszyscy się zajadali. 

Czytaj dalej »

Z wizytą w bibliotece

Wprowadzono: 22 stycznia 2015

20 stycznia nasze Skrzaty gościły w Miejskiej Bibliotece Publiczne w Bielawie. Tematem spotkania były trwające ferie zimowe oraz zbliżające się święto babci i dziadka. Dzieci z zaciekawieniem słuchały różnych bajek oraz chętnie odpowiadały na zadane pytania. Świetnie bawiły się również przy zimowych piosenkach.

Karnawał!

Wprowadzono: 9 stycznia 2015

Już za nami bal karnawałowy. 9 stycznia w przedszkolu było kolorowo, gwarno i wesoło. Dzieci, w pięknych balowych strojach bawiły się do wesołej muzyki, o którą zadbał Pan Łukasz Pawlak, tata Oliwierka. Świetnej zabawie towarzyszył śmiech i dużo radości.
 

Zapisy do przedszkola

Wprowadzono: 5 stycznia 2015

Rozpoczeliśmy zapisy na nowy rok szkolny –
wrzesień 2015. dla dzieci przedszkolnych oraz do zerówki 5 – godzinnej. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszenia.
W przedszkolu honorujemy KARTĘ DUŻEJ RODZINY
                              

 

Magiczny czas

Wprowadzono: 19 grudnia 2014

W czwartek 18 grudnia cała społeczność przedszkola spotkała się razem, aby wspólnie przeżywać ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia. Dzieci zaprezentowały się z jasełkami,  wszyscy dzielili się opłatkiem. Na koniec w ciepłej i magicznej atmosferze zasiadły do wigilijnego stołu.