WAKACJE!

Wprowadzono: 21 czerwca 2016


Życzymy, spokojnych, bezpiecznych i udanych wakacji!
Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Festiwal piosenki anglojęzycznej

Wprowadzono: 21 czerwca 2016

Zosia Mrzygłód, Judyta Kempczyńska, Amelka Łękawska, Basia Butor i Michał Dzimira reprezentowali przedszkole podczas V edycji Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej. Po raz 3 z kolei nasze przedszkolaki zajęły I miejsce i otrzymały dla nas tytuł najbardziej rozśpiewanego przedszkola. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone w naszym przedszkolu codziennie dają ogromne efekty!
Dzieci

Zakończenie roku

Wprowadzono: 20 czerwca 2016

Nadszedł czas pożegnania starszaków… Mamy nadzieję, że te kilka lat spędzone w naszym przedszkolu zostaną w waszej pamięci na zawsze 🙂 życzymy Wam samych sukcesów w szkole, jak również poza nią!

DZIEŃ RODZINY

Wprowadzono: 20 czerwca 2016

DZIEŃ MAMY, TATY I DZIECKA! – DZIEŃ RODZINY! W tym roku obchodziliśmy święto rodziny. Z tej okazji w przedszkolu, w każdej grupie odbyły się uroczystości, podczas których dzieci występowały przed swoimi rodzicami. Po oficjalnej części wszyscy świetnie bawili się podczas pikniku rodzinnego, na którym wspólnie grillowaliśmy, zajadaliśmy przepyszne ciasta upieczone

Dzień Dziecka

Wprowadzono: 20 czerwca 2016

W naszym przedszkolu dzień dziecka trwa kilka dni! Każdy jeden jest wyjątkowy i zaskakujący. W tym roku dzieciaki cały dzień bawiły się na dmuchanych zamkach, miały malowane twarze, wzięły udział w zawodach sportowych, bawiły się na przedszkolnej dyskotece, nie zabrakło również upominków dla wszystkich dzieci oraz występu – DOROŚLI DZIECIOM.
Czytaj dalej »

Plener malarski

Wprowadzono: 20 czerwca 2016

Nasz zdolny przedszkolak – Amelka Łękawska wzięła udział w Plenerze Malarskim organizowanym przez przedszkole Ekologiczne w Bielawie.

 

Dzieciaki w dzieciolandii

Wprowadzono: 20 czerwca 2016

Tak nasze przedszkolaki bawiły się w dzieciolandii…