Pożegnanie starszaków

Wprowadzono: 22 lipca 2014

Chociaż słońce jasno świeci, Trochę smutne są dziś dzieci. Czas uścisnąć sobie ręce I pożegnać najgoręcej Dziś żegnajcie sześciolatki Przyszedł dla was nowy czas Do nas przyjdą inne dzieci, A my dziś żegnamy was Miło było razem z wami Bawić się tu zabawkami Teraz na was czeka szkoła Dźwięcznym głosem dzwonek woła Dla was w szkole książki nowe, Klasy, ławki już gotowe. Nowe Panie będą uczyć: Pisać, czytać, wiersze mówić. Wśród

Konkurs recytatorski

Wprowadzono: 22 lipca 2014

W tym roku między przedszkolny przegląd recytatorski odbył się pod nazwą: „Przyroda w poezji dziecięcej”. W przeglądzie wzięły udział dzieci z wszystkich bielawskich przedszkoli, za co serdecznie dziękujemy. Gratulujemy również za odwagę oraz przepiękne zaprezentowanie się.

Relacja z Dnia Dziecka

Wprowadzono: 22 lipca 2014

Podczas gdy Dzień Dziecka wszędzie trwa jeden dzień, u nas trwał cały tydzień. Jak zawsze, w tym czasie nie brakowało atrakcji. Oprócz słodkich prezentów dzieci mogły cały dzień skakać na dmuchanym zamku, podziwiać swoich nauczycieli podczas wykonywania wesołych piosenek, prezentować swoje tańce na zabawie z Panią Lilą oraz tańczyć i

Dzień Rodziny

Wprowadzono: 22 lipca 2014

Co roku, pod koniec maja obchodzimy Dzień Rodziny. Podczas tego dnia dzieci prezentują przed swoimi rodzicami piękne wiersze, piosenki i tańce, a na koniec świetnie bawimy się w ogrodzie przedszkolnym na pikniku rodzinnym.   

ZIELONE PRZEDSZKOLE!

Wprowadzono: 11 czerwca 2014

AKTUALNA RELACJA Z PRZEBIEGU WYCIECZKI NA STRONIE:
http://www.bielawskieprzedszkole.pl/
w zakładce: GALERIA
ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA :-)
 

Urodzinki Kini

Wprowadzono: 29 majaa 2014

Tak swoje urodziny świętowała mała Kinia z grupy „Skrzaty”. Sto lat:)

Konkurs piosenki przedszkolnej

Wprowadzono: 29 majaa 2014

W Społecznej Szkole Podstawowej w Bielawie odbył się konkurs piosenki przedszkolnej. Dzieci z naszego przedszkola zajęły: Nadia Tetlak – miejsce 3, a Oliwia Pawlak – wyróżnienie. To już nie pierwsze, tak ogromne osiągnięcie tych dziewczynek. Gratulujemy!