Święty Mikołaj w przedszkolu

Wprowadzono: 6 grudnia 2016

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajkowych” dzwoneczków. Wreszcie przybył św Mikołaj, który dostarczył dzieciom dużo radości i oczywiście przyniósł prezenty

wp_20161206_09_01_12_pro wp_20161206_09_02_23_pro

Teatrzyk „Kramik dziadka Mikołaja”

Wprowadzono: 6 grudnia 2016

5 grudnia nasze przedszkole odwiedzili aktorzy ze studia teatrzlnego VENA z Wałbrzycha ze spektaklem „Kramik św Mikołaja”.

Urodziny Jasia

Wprowadzono: 4 grudnia 2016

Sto lat, sto lat niech żyje żyje Nam… Wszystkiego najlepszego Jasiu!

 

Andrzejki

Wprowadzono: 30 listopada 2016

Dbając i pielęgnując rodzime tradycje, wszystkie wychowawczynie w przedszkolu zorganizowały swoim wychowankom zabawę andrzejkową. Atrakcjami były: wróżby, konkursy i zabawa przy muzyce. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie…

Konkurs plastyczny „MIŚ moim ulubionym bohaterem bajki”

Wprowadzono: 27 listopada 2016

25 listopada w Integracyjnym Przedszkolu Publicznym Sióstr Augustianek odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt „Miś moim ulubionym bohaterem bajki”.Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki: Zuzia Stawiarska z grupy Skrzatów oraz Zuzia Frąckiewicz i Natalka Pisulak z grupy Biedronek.

Światowy dzień pluszowego misia

Wprowadzono: 27 listopada 2016

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. 25 listopada nasze przedszkole opanowały pluszowe misie,które przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

Czytaj dalej »

Konkurs plastyczny „Jabłko zamiast papierosa”

Wprowadzono: 24 listopada 2016

24 listopada w Zespole Szkół w Dzierżoniowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt „Jabłko zamiast papierosa”. Reprezentantem naszego przedszkola w tym konkusie była Zuzia Fabiańska z grupy Biedronek. Z pośród ponad 50 nadesłanych prac Zuzia zdobyła II miejsce.Gratulujemy Zuziu!