Bal karnawałowy

Wprowadzono: 13 stycznia 2017

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

wp_20170112_09_22_28_pro Czytaj dalej »

Dokarmiamy ptaki

Wprowadzono: 11 stycznia 2017

Zima jest dla ptaków bardzo ciężkim okresem, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe.W związku z tym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Dlatego też przedszkolaki dbają o to, żeby w karmniku nie zabrakło pożywiena dla ptaków.

 

Czytaj dalej »

Warsztaty edukacyjne z jaszczurką -agama brodatą

Wprowadzono: 10 stycznia 2017

 9 stycznia gościliśmy w przedszkolu niezwykłego gościa -jaszczurę australijską-agamę brodatą. Dzieci dowiedziały się , czym sie żywi agama, gdzie żyje, jak się zachowuje gdy jest zmęczona, zła lub chora.Największą jednak atrakcją dla dzieci była możliwość jej dotknięcia i pogłaskania oraz wykonanie wspólnego zdjęcia.

Czytaj dalej »

Jasełka i Wigilia

Wprowadzono: 23 grudnia 2016

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście.Wigilijne spotkanie poprzedziły Jasełka przygotowane przez dzieci ze wszystkich grup. W dalszej zaś kolejności przyszedł czas na życzenia i dzielenie się opłatkiem. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania przy wigilijnym stole.

Przedszkolaki w Gimnazjum nr 2

Wprowadzono: 23 grudnia 2016

21 grudnia na zaproszenie z Gimnazjum nr 2, najstarsza grupa „Biedronki” wybrała się na przedstawienie Bożonarodzeniowe przygotowane przez gimnazjalistów.

Konkurs Bożonarodzeniowy

Wprowadzono: 23 grudnia 2016

16 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Bożonarodzeniowego na kartkę świąteczną i bombkę choinkową.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za pomoc dzieciom.

Zajęcia otwarte „Komu potrzebne jest Boże Narodzenie” w grupie Żabek

Wprowadzono: 21 grudnia 2016