„Mama Tata i Ja”

Wprowadzono: 28 majaa 2015

26 maja w przedszkolu świętowano uroczyście dzień rodziny pod hasłem „Mama, Tata i ja”. Pierwsza część odbyła się w każdej sali, gdzie dzieci prezentowały wiersze, piosenki i tańce przed swoimi rodzicami. Druga część natomiast odbyła się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie wszyscy mogli mile spędzić czas podczas pikniku. Pieczone kiełbaski, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz wspaniałe ciasta

Wycieczka do ZOO

Wprowadzono: 28 majaa 2015

W poniedziałek 25 maja wszystkie starszaki odwiedziły Wrocławskie ZOO. Najbardziej dzieciom spodobało się Afrykarium – kolorowe ryby, płaszczki, lwy morskie, a nawet rekiny. Inne stanowiska ze zwierzętami również sprawiły przedszkolakom dużo frajdy i radości.

SPOTKANIE ADAPTACYJNE

Wprowadzono: 21 majaa 2015

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi z rocznika 2012/21011, które od września będą przedszkolakami, na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 19 czerwca o godzinie 15:30.

Zajęcia w Tip Top English

Wprowadzono: 21 majaa 2015

W zeszłym tygodniu zajęcia z języka angielskiego odbyły się w szkole językowej Tip Top English w Bielawie. Ta miła zmiana bardzo ucieszyła naszych przedszkolaków.

Zabawy na ogrodzie

Wprowadzono: 21 majaa 2015

Konkurs piosenki

Wprowadzono: 23 kwietnia 2015

23 kwietnia w Pieszycach odbył się Międzygminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej „Wiolinek”. Nasze przedszkole reprezentował Michałek z grupy „Skrzaty”, który dzięki temu, że pięknie śpiewa zajął pierwsze miejsce i wygrał cały konkurs. Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

Gimnastyka dla smyka

Wprowadzono: 23 kwietnia 2015

Codzienne rano maluchy gimnastykują się do wesołej muzyki, wiedzą już, że sport to zdrowie!