Wesoły karnawał!

Wprowadzono: 14 stycznia 2014

Jak co roku, nasza zabawa karnawałowa w przedszkolu wywołała wiele emocji. Bale dostarczają dzieciom wiele przeżyć i radości. Zabawy przy muzyce rozwijają u dzieci inwencję twórczą i zaspokajają naturalną potrzebę ruchu. Nastrój tańców i radości wprowadzony został w przedszkolu, po Świętach Bożego Narodzenia, poprzez udekorowanie sali oraz liczne pląsy i zabawy taneczne. Panie podobnie jak dzieci przebrały się w barwne stroje karnawałowe. Do tańca przygrywał nam zespół muzyczny. Przygotowałyśmy wiele atrakcyjnych zabaw i konkursów. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały okres karnawału przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze, która na długo pozostanie w naszej pamięci.