Odwiedziny w LIDLU

Wprowadzono: 4 grudnia 2013

Dzieci z grupy „Żabki” miały okazję przyjrzeć się jak wygląda sklep LIDL od „kuchni”. Dzięki mamie Piotrusia odwiedziły miejsca do których normalni klienci nie mają wstępu. Zobaczyły jak wygląda pomieszczenie Pana ochroniarza, ogromny magazyn, jak również pokój wszystkich pracowników w którym czekała na nich słodka niespodzianka. Mogły zaobserwować jak przechowywane jest pieczywo, gdzie jest pieczone oraz jak  trafia na sklep. Jednak największą atrakcją było to, że same mogły upiec dla siebie pyszne rogale. Panie kasjerki, które były bardzo uprzejme, odstąpiły przedszkolakom na moment swoje stanowiska, dzięki czemu dzieciaki mogły poczuć się niczym prawdziwi sprzedawcy.
Bardzo dziękujemy Pani Kasi za profesjonalne przygotowanie wycieczki oraz wszystkim pracownikom za zorganizowanie całej akcji.