Konkurs „List do Ziemi”

Wprowadzono: 14 czerwca 2013

W odpowiedzi na akcję Fundacji Ekologicznej ARKA z kwietnia 2013 roku, popartą przez Urząd Miejski w Bielawie, informujemy, że pięcioro dzieci z naszego przedszkla włączyło się do ogólnopolskiej akcji ekologicznej „LISTY DO ZIEMI”. Ogromne gratulacje podziękowanie składamy Alicji Wujaś wraz z babcią Basią za zajęcie II miejsca oraz Karolince Tracz wraz z rodzicami za zajęcie III miejsca wśród wszystkich przedszkolaków Gminy bielawa.

Głównym celem akcji było pisanie listów tematycznych przez młodych ludzi, które skierowane były do dorosłych. Listy naszych laureatek można zobaczyć na stronie: http://www.bielawa.pl/site/index/site_id/1233

lub

ii_miejsce_-_alicja_wujas_-_pn_’wesole_krasnoludki’_w_bielawie

iii_miejsce_-_karolina_tracz_-_pn_’wesole_krasnoludki’_w_bielawie