Piknik Rodzinny „Poznajmy się”

Wprowadzono: 13 stycznia 2011

17 września na terenie ogrodu przedszkola odbył się piknik Rodzinny pt. „Poznajmy się”. Nasze przedszkolaki, zarówno te najmłodsze, jak i starsze świetnie bawiły się wraz ze swoimi rodzicami przy akompaniamencie zespołu muzycznego. Gośćmi pikniku byli: burmistrz miasta Bielawa oraz przedstawiciele Rady Miasta. Nie zabrakło również wielu innych miłych atrakcji. Nasze zdolne Panie kucharki przygotowały przepyszne staropolskie dania, takie jak: bigos, kiełbaskę z grilla, zupę grochową, chleb ze smalcem, smaczne wielowarzywne sałatki i sosy. Dzieci mogły bawić się na wielkim dmuchanym zamku oraz wymalować na twarzy swoją ulubioną postać bajkową. Każda grupa, wraz ze swoją Panią zaprezentowała wcześniej przygotowany taniec oraz piosenkę.